Profesionāļiem

ProfesionāļiemŠī ir demo lapa! Visa aktuālā informācija, kas saistīta ar tūrisma iespējām Bauskas novadā atrodama www.visit.bauska.lv , bet par Zemgali www.travelzemgale.lv


  Šajā sadaļā piedāvājam iepazīties ar  dažādu profesionālu informāciju, tūrisma tendencēm, Zemgales tūrsima konferences materiāliem.

Sadaļā "Konferences" - pieejam inforācija par ikgadējām Zemgales tūrisma konferncēm kopš 2007.gada. Te apskatāmas dažadas prezentācijas, Asociācijas izdoto konfernces avīzi, kurā atrodamas gan tūrisma tendences Zemgalē, gan konfernecē apspriesto tēmu  un aktuālo projektu apraksti, kā arī  cita profesionālā informācija.

Sadaļā "Statistika"  -  pieejama informācija par Tūrisma informācijas centru apkopotajiem apskates objektu, aktivitāšu un galveno pasākumu statistikas datiem. Šeit atradīsiet arī linkus uz Centrālās statistikas pārvaldes tūrisma datiem un kultūrkarti, kurā pieejam informācija un statistika par muzejiem.


> Valsts mēroga profesionāla informācija - pētījumi, stratēģijas, mācību prezentācijas atrodamas Tūrisma attīstības valsts aģentūras mājas lapā www.tava.gov.lv sadaļā "Dokumenti"  , bet informācija par tūrisma produktu veidošanu, viesmīlības rokasgrāmatas sadaļā "E-krātuve".

> Lauku Ceļotāja mācību materiāli par lauku tūrismu pieejami šeit

> Zemgales tūrisma attīstības programma lejuplādei