Aktuāli Aktuāli

Aktuāli

Rundāles pils muzejs aicina uz koncertu Muzikālās pasakas
Adrese Rundāles pils, Rundāles pagasts
Telefons 63962274; 25421366
E-pasts pr@rundale.net
Piedāvājums Koncerts „Muzikālās pasakas” ir turpinājums iepriekš aizsāktajam muzikālajam ciklam skolas vecuma bērnu auditorijai.
Cena Ieejas maksa koncertā 3.00 EUR
Darba laiks 2015.gada 10.oktobrī plkst. 13:00 un 15:00, Baltajā zālē


Rundāles pils muzejs aicina uz koncertu Muzikālās pasakas

Rundāles pils muzejs sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri aicina uz „Muzikālajām pasakām” 2015.gada 10.oktobrī plkst. 13:00 un 15:00, Baltajā zālē.

Koncerts „Muzikālās pasakas” ir turpinājums iepriekš aizsāktajam muzikālajam ciklam skolas vecuma bērnu auditorijai.  “Koncerta mērķis – iepazīstināt jaunos klausītājus ar skaistām pasakām un to muzikālajiem piedāvājumiem. Varēs dzirdēt, kā pasakas skan – kā vārds sakļaujas ar skaņu un rada unikālu krāsu, kas raksturīga katram noteiktam pasakas tēlam un personāžam,” stāsta LSO diriģents Andris Vecumnieks.

Programmā M. Ravels Svīta Zosmāmiņas pasakas (Pavana, Īkstītis, Ķīnas princese, Skaistule un briesmonis, Brīnumdārzs) un P. Plakidis. Simfoniskā pasaka Nelokāmais alvas zaldātiņš (pēc H. K. Andersena pasakas motīviem).

No plkst. 11:00 kopā ar Princesi un Alvas zaldātiņu bērniem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un mazliet iejusties koncerta noskaņās, gatavojot Alvas zaldātiņa un princeses aksesuārus.

Koncerts tapis pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam.

Pils apskates Lielā loka skolēnu un ģimenes biļetēm koncerta dienā tiek piedāvāta 50% atlaide, savukārt jaunā kafejnīca “Ozollāde” (pils pagrabstāvā), kas darbību uzsāka vasarā, piedāvās īpašu, koncerta noskaņām atbilstošu ēdienkarti.

Ieejas maksa koncertā 3.00 EUR (Biļetes jāiegādājas katram koncerta apmeklētājam neatkarīgi no vecuma)

Biļetes – http://www.bilesuparadize.lv un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā

Informāciju sagatavoja:

Ruta Bemberga

Rundāles pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste

63962274; 25421366

E-pasts: pr@rundale.net